KARO DECK


AREWOOD®
COMPOSİTE,  karo deck kolay ve hızlı kurulum sağlayan ,demonte sistemi sayesinde kolay montaj yapılması ve sökülüp taşınma özelliğine sahiptir. ayrıca farklı renk özelliği ile müşteri zevkine hitap edebilmektedir.

Doğal ağaç dokusuna sahip  ahşap kompozit karo deck profilleri, evlerin, villaların, teras,balkon ofis,kafe,restoran gibi alanların dış mekan görünümünü güzelleştirmek için ideal bir çözümdür. Değişik renk alternatifleri ile  yepyeni bir görünüm kazandırır.

Ahşap Plastik Kompozit ürünler, aşınmaya, çürümeye,  böceklenmelere karşı yüksek dayanım gösterir. İçerisine su almadığı için bileşiminde bulunan ağaç liflerine suyun nüfuz etmesini engeller. Şekil verilebilir, kesilebilir, ağaç için kullanılan tüm alet ve makinelerle uyum sağlar. Geri dönüşümlü ürünlerden imal edildiği için sürdürülebilir bir ürün olarak kabul edilmiştir. Ahşap Kompozit ürünlerin bakım için sadece sabunlu su ile temizlenmesi yeterlidir. üzerlerine ağaç yağı, vernik ve boya gibi uygulamalar yapılmasına ihtiyaç duymaz.  istenilen renkte üretim yapılabilmektedir.

karedeck

RENK KARTELASI

GALERİ